A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне некомерційне підприємство
"Вінницька клінічна багатопрофільна лікарня"
Вінницької міської ради
Ваше здоров'я - наша турбота

Адміністрація

Адміністрація установи

Кривов`яз Олександр Леонідович - народився в 1958 року у м.Тульчин Вінницької області. Має повну вищу освіту. Закінчив Вінницький медичний інститут ім.М.І.Пирогова у 1981 році по спеціальності «Лікувальна справа». Пройшов навчання в інтернатурі на базі Бердичівської районної лікарні Житомирської області. З 1984 року лікар-ортопед-травматолог Бердичівської МКЛ. В період з 1985р. по 1996р. науковий співробітник, завідувач відділення реабілітації Вінницького філіалу НДІ медико-соціальних проблем інвалідності. Протягом 1996-2005 років працював по лінії ООН лікарем-травматологом на базі Центрального госпіталю Республіки Мозамбік, Африка. 2005 – 2006 р.р. – лікар ортопед-травматолог Вінницького обласного клінічного госпіталю для інвалідів війни. З 2007 року - головний лікар міської клінічної лікарні №3, з 2010 року і по даний час головний лікар Вінницької центральної районної клінічної лікарні. Має вищі кваліфікаційні категорії: з організації і управління охороною здоров'я та з ортопедії і травматології. 

 

Катілова Тетяна Олексіївна – заступник головного лікаря з медичної частини, має вищу кваліфікаційну категорію за фахом «Організація і управління охороною здоров`я» та «Терапія».

Працює на посаді з 2013р.

Твердохлєбова Ольга Володимирівна - заступник головного лікаря з організаційно-методичної роботи, має вищу кваліфікаційну категорію за фахом «Організація і управління охороною здоров`я».

 

Головенко Марія Олексіївна – головна медична сестра

gromada.online

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування