A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне некомерційне підприємство
"Вінницька клінічна багатопрофільна лікарня"
Вінницької міської ради
Ваше здоров'я - наша турбота

Збори трудового колективу КНП «Вінницька ЦРКЛ»

Дата: 22.01.2021 14:39
Кількість переглядів: 157

На зборах трудового колективу КНП «Вінницька ЦРКЛ», які відбулися 22 січня 2021 року медики району обговорили ситуацію, що склалася навколо закладу в зв’язку з рішенням міської ради (проект до рішення виконкому місьради  від 14.01.2021) №83 «Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Вінницької міської ОТГ закладу охорони здоров’я». Назва закладу при цьому не вказана. Цей проект попередньо не був узгоджений з сільськими ОТГ, сесією райради та  з колективом лікарні.

          Безкоштовна передача майнового комплексу та зміна засновника закладу, яким з 1965 року і до нині являлись територіальні громади Вінницького району,  надалі  залишають новостворений Вінницький район з чисельністю понад 300 тис, переважно сільських жителів, без своєї центральної районної клінічної лікарні. Наша лікарня, як єдина багатопрофільна, клінічна лікарня і водночас база для підготовки медичних кадрів Вінницького медуніверситету, втрачає свій статус. Її відділення – пологове, гінекологічне, педіатричне, ЛОР, інфекційне, хірургічне, неврологічне будуть скорочені, а кадровий потенціал «оптимізований». Жителі району втрачають можливість на отримання висококваліфікованої і спеціалізованої медичної допомоги , як поліклінічної так і стаціонарної, в відповідності з конституційними гарантіями в своїй лікарні.

          Одностайно, після обговорення та відповідно до «Прикінцевиї та перехідних положень» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  від 06.11.2020 р. та місцевих та громадських ініціатив, колектив медиків закладу висловився проти зміни статусу лікарні, як і її засновника – територіальних громад району і переведення її в міську лікарню.

На зборах трудового колективу вирішили ініціювати зміни засновника КНП «Вінницька ЦРКЛ» шляхом передачі прав засновника від Вінницької районної ради до Вороновіцької ОТГ та зміни юридичної адреси на: Вінницький район, смт.Вороновиця. Зважуючи , що ще 1 жовтня 2020 року 59 сесією VIII скликання Вороновицька селищна рада прийняла рішення «Про ініціювання передачі Вінницькою районною радою в комунальну власність Вороновицької ОТГ єдиного майнового комплексу КНП Вінницька ЦРКЛ Вінницької райради та надання згоди на прийняття даного майнового комплексу підприємства в комунальну власність Вороновицької громади».

В зв’язку з цим, медики вирішили звернутися до голови Вінницької районної ради та депутацького корпусу, щодо винесення питання зміни засновника та юридичної адреси КНП «Вінницька ЦРКЛ» Вінницької райради із залишенням права власності на майновий комплекс за Вінницькою ОТГ відповідно до «Прикінцевих положень» Закону «Про місцеве самоврядування»

Зборами обрані уповноважені представники трудового колективу закладу представляти інтереси колективу.


« повернутися

gromada.online

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування