A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне некомерційне підприємство
"Вінницька клінічна багатопрофільна лікарня"
Вінницької міської ради
Ваше здоров'я - наша турбота

Про «консультації» колективу КНП Вінницької ЦРКЛ та Вінницької районної ради або особливості місцевої демократії

Дата: 27.01.2021 16:42
Кількість переглядів: 181

26.01.2021 р. головний лікар  та уповноважені колективом КНП Вінницька ЦРКЛ особи  не змогли потрапити на засідання профільної комісії Вінницької районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я і соціального захисту, не зважаючи на попереднє запрошення.

Лікарі, уповноважені від 560 співробітників лікарні, донести волю колективу та пацієнтів - жителів громад, до народних обранців, залишились непочутими. Проігнорували районні депутати медиків і після закінчення комісії.

          Не були запрошені і сьогодні, 27.01.2021 р, уповноважені від медичного колективу «районки» на засідіння постійної комісії райради з питань депутацької діяльності, законності, етики та регламенту і комісії з питань фінансів та бюджету та планування соціально-економічного розвитку.

          Офіційні звернення (рішення загальних зборів трудового колективу КНП Вінницька ЦРКЛ) були завчасно надіслані голові Вінницької районної ради і головам профільних комісій.

           А тим часом на офіційному сайті Вінницької районної ради 25.01.2021 р. було розміщено рішення «Про передачу з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району у комунальну власність Вінницької міської територіальної громади до сфери управління Вінницької міської ради Комунальне некомерційне підприємство «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради» без вказаного номера та дати.

Майновий комплекс закладу вартістю близько 100 млн.грн. - власність територіальних громад Вінницького району з 1965 р., безоплатно передається в місто разом із правом засновника і власника.

Рішення про передачу майнового комплексу лікарні та зміни її , як власника так і засновника, районною радою приймалось з порушеннями, без врахування вимог трудового колективу КНП Вінницька ЦРКЛ та обговорення в громадах і прийняття рішень сесіями сільських ОТГ Вінницького району.

Температура терпіння української демократії в новостворенному Вінницькому районі набирає градусів, а ціна соціальної справедливості - своєї собівартості.

 


« повернутися

gromada.online

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування