A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне некомерційне підприємство
"Вінницька клінічна багатопрофільна лікарня"
Вінницької міської ради
Ваше здоров'я - наша турбота

Захист прав дітей в умовах адміністративно - територіальної реформи та реформування медичної галузі.

Дата: 21.05.2021 15:07
Кількість переглядів: 82

Головам ОТГ, 

керівникам соціальних служб 

та дитячих  навчально-виховних закладів     

                                                                              

Захист прав дітей  в умовах

адміністративно - територіальної реформи та

 реформування медичної галузі

Інформаційний лист

 

Адміністрація КНП «Вінницька клінічна багатопрофільна лікарня» ВМР з метою забезпечення   ефективності заходів, передбачених державною політикою в умовах адміністративно – територіальної та медичної реформ і  реформування системи інституційного догляду та   надання координованої міжвідомчої спеціалізованої медичної і психологічної допомоги сім’ї  і дітям, включаючи учнівську молодь , пропонуємо нашу  співпрацю  з соціальними службами  при ОТГ, педагогами і вихователями ДНВЗ  з фахівцями   нашого закладу та спеціалізованими медичними службами вторинного рівня в вирішенні наступних існуючих проблем :

1.Забезпечення повноти обліку осіб з обтяжливим медико –соціальним анамнезом,його оновлення та ранню міжвідомчу взаємодію  в попередженні небажаних наслідків та реабілітації осіб що її потребують . Превентивна профілактика гострих медико-соціальних проблем .

2.Проведення профільного  консультування батьків та дітей з високими медико соціальними ризиками, обтяжливим соціальним та медичним анамнезом,  що потребують визначення адекватності батьківської опіки ,можливостей та її корекції та раціонального вирішення існуючих проблем .

3.Планування сім’ї та формування відповідального батьківства, зниження ризиків вродженних інвалідизуючих захворювань та перинатальної смертності .

4.  Медико - психологічної  реабілітації  батьків,   з обтяжливий медико соціальним  анамнезом та  попередженням  шкідливих звичок і суїцидальної ризиків .

5. Валеологічної освіти і формування базових основ ментального здоров’я  у дітей та молоді .

6. Планування та проведення виїздних  міжвідомчих тематичних  семінарів, лекцій, групових та  індивідуальних занять онлайн   конференцій .

7. Обмін досвідом і використання в роботі  новостворених соціальних служб  та центрів при ОТГ , ДНВЗ ,  іноваційнних форм   взаємодії  медичних, та соціальних працівників  та педагогівв  вирішенні існуючих проблем та їх попередження .

8. Участь  медиків   при проведенні спільних заходів в   масмедійних тематичних програмах щодо попередження медико-соціальних проблем та  надання ефективних послуг сім’ям  .

 Впровадження вказаних форм роботи та їх розвиток матиме позитивний вплив  на зменшення зростаючої кількості дітей ранніх вікових груп ,що потрапляють до будинків інтернатів, високих прямих репродуктивних втрат та зниженню негативних медичних і  соціальних наслідків, обумовлених несвоєчасним медичним втручанням на вторинному, третинному етапі медичної допомоги  та не проведеною їх дієвою профілактикою, формування відповідального батьківства , збереження сімї.

Фахівцями нашого закладу –акушер гінекологами, з кабінетом дружнім для молоді при жіночій консультації, психоневрологами, дерматовенерологом, педіатрами  ,спеціалістами лор ,хірургічного ,ортопедичного ,кардіологічного,ендокринологічного та інших спеціалізованих служб в визначений  і зручний для пацієнтів час будуть проведенні необхідні консультації та визначенні подальші напрямки нашої співпраці . Телефонуйте і Вас детально поінформують з цього приводу . Телефон : 0673681377 , наші контакти м.Вінниця ,вул.Хмельницьке шосе ,92 ,Вінницька КБЛ ,тел. 0432-56-05-54 , e-mail :vinrtmo65@ukr.net.

 

Підг.Щербань В.М.

Телефон : 0673681377


« повернутися

gromada.online

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування