A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне некомерційне підприємство
"Вінницька клінічна багатопрофільна лікарня"
Вінницької міської ради
Ваше здоров'я - наша турбота

ДЕ МОЖНА ЗНАЙТИ ФАХОВІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ЛІКАРІВ З ПИТАНЬ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЗДОРОВ’Я

Дата: 03.02.2022 13:25
Кількість переглядів: 32

ДЕ МОЖНА ЗНАЙТИ ФАХОВІ

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ЛІКАРІВ

З ПИТАНЬ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЗДОРОВЯ

prozdorovia.in.ua перший ресурс українською мовою, який обєднав всю ключову інформацію про сексуальне та ментальне здоровя, такі захворювання як ВІЛ, туберкульоз та вірусні гепатити. Тут можна знайти фахові рекомендації для лікарів та поради для пацієнтів про те, як зберегти власне здоровя та здоровя близьких, перевірити себе за календарем щеплень, та дізнатись як убезпечити себе і рідних під час COVID-19.

Контент сайту в межах проєкту USAID HealthLink розроблено фахівцями найбільшої пацієнтської організації БО «100% Життя» спільно з експертами Центру громадського

здоровя.

Зараз в черговий ріст захворюваності на COVID-19 промоція альтернативних шляхів діагностики ВІЛ знову є вкрай актуальною, тож ми докладаємо зусиль аби якомога

1 місяця; рецидивуючі бактеріальні інфекції верхніх дихальних шляхів/бактеріальні пневмонії; кандидоз ротової порожнини (язик густо вкритий білуватим нальотом); легеневі та позалегеневі форми туберкульозу.

Для тестування на ВІЛ використовуються різні види тест-систем.

Імунохроматографічний аналіз або експрес-тест можна отримати швидкий результат, придатний для використання як в лабораторних, так і в домашніх умовах. Тестування займає близько 15 хвилин. Імуноферментний аналіз влаштований за принципом «антиген-антитіло».

Проводиться в лабораторних умовах, тому що потребує забору венозної крові. Імуноблотинг виконує роль підтверджувального методу та є достатньо

дороговартісним, оскільки потребує електрофорезу. Полімеразна ланцюгова реакція метод, заснований на пошуку вірусної РНК. Дозволяє знайти фрагменти вірусу навіть в період, коли людина вже інфікована вірусом ВІЛ, але інші методи дослідження не можуть його виявити.

В Україні згідно з поточними алгоритмами тестування на ВІЛ проводиться за допомогою швидких тестів та імуноферментного аналізу.

За рішенням лікаря можуть використовуватися додаткові тести для уточнення результатів підтверджувальних досліджень та в окремих випадках під час взяття під медичний нагляд.

Своєчасне виявлення ВІЛ-інфекції це не лише шанс на якісне життя, але й також дієвий спосіб зупинити поширення інфекції.

Адже кожна третя людина, яка живе з ВІЛ, не знає свій ВІЛ-статус, та залишається поза медичним наглядом і не розпочала лікування.

більше поширювати знання про ці можли- вості серед українців.

Тестування проводиться шляхом виявлення антитіл у крові, які виробляються в організму протягом 3-6 місяців після інфікування. Це можна зробити за допомогою швидких тестів у сімейного лікаря, в мобільній амбулаторії або ІФА-тестів у лабораторії.

Також зараз існує інноваційний спосіб тестування на ВІЛ: оральний тест.  Як замо- вити безкоштовний оральний тест на ВІЛ?

Запропонуйте пацієнту пройти скринінг

за посиланням: https://prozdorovia.in.ua/

khochu-obstezhytys/. Сайт запропонує пройти анкетування, аби дізнатись про власні ризики інфікування на ВІЛ та замовити тест додому, або ж допоможе знайти найближ- чий пункт тестування у своєму місті.

Якщо вам потрібні матеріали на тему ВІЛ-інфекції, які ви могли б завантажити та роздрукувати для того, аби поділитися ними із пацієнтами, відвідайте сайт за посилан-

ням: https://prozdorovia.in.ua/materialy/


« повернутися

gromada.online

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування