A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне некомерційне підприємство
"Вінницька клінічна багатопрофільна лікарня"
Вінницької міської ради
Ваше здоров'я - наша турбота

Статті

Вітаємо всіх медсестер з професійним святом!

Висловлюємо найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії — з Днем медичної сестри, тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя.

14:04 12.05.2021

Робимо наш заклад та довкілля ще кращим!!!

Щорічно з початком весни та приходом тепла у кожному місті України проводяться місячники озеленення, прибирання та благоустрою, метою яких є покращення стану довкілля, створення нових лісових насаджень та впорядкування прибудинкових територій і місць масового перебування. 

10:36 26.04.2021

Про «консультації» колективу КНП Вінницької ЦРКЛ та Вінницької районної ради або особливості місцевої демократії

26.01.2021 р. головний лікар  та уповноважені колективом КНП Вінницька ЦРКЛ особи  не змогли потрапити на засідання профільної комісії Вінницької районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я і соціального захисту, не зважаючи на попереднє запрошення.

16:42 27.01.2021

Збори трудового колективу КНП «Вінницька ЦРКЛ»

На зборах трудового колективу КНП «Вінницька ЦРКЛ», які відбулися 22 січня 2021 року медики району обговорили ситуацію, що склалася навколо закладу в зв’язку з рішенням міської ради (проект до рішення виконкому місьради  від 14.01.2021) №83 «Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Вінницької міської ОТГ закладу охорони здоров’я». Назва закладу при цьому не вказана. Цей проект попередньо не був узгоджений з сільськими ОТГ, сесією райради та  з колективом лікарні.

14:39 22.01.2021

Обговорення ситуації про лікарню на суспільному телебаченні

20 січня 2020р. колектив КНП Вінницька ЦРКЛ виступили з громадською ініціативою, щодо подальшої долі лікарні. Ініціативу медиків підтримала депутат міської ради Олена Варлан та депутат Вінницької райради Віктор Шмігель. Медиків підтримали партії «Європейська солідарність», Народний Рух України слово за іншими політичними силами.

14:33 22.01.2021

gromada.online

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування