A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне некомерційне підприємство
"Вінницька клінічна багатопрофільна лікарня"
Вінницької міської ради
Ваше здоров'я - наша турбота

Статті

Бенкет у чуму, або дерибан по «Вінницькі»

У Вінницькому районі склалась вкрай напружена ситуація, щодо функціонування КНП «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради, як багатопрофільного закладу по обслуговуванню 80 тисячного населення Вінницького району .

13:38 18.01.2021

Наші чудові фахівці

Новицький Андрій Олександрович  лікар ендоскопіст, кандидат медичних наук

13:01 13.01.2021

Наші чудові фахівці

Ми продовжуємо знайомити Вас з нашими фахівцями. Сьогодні це лікар-психіатр - Кайгородов Владислав Володимирович. Він розповідає як вибрав професію, як працює зі своїми пацієнтами та як відновлює свої сили. Знайомтесь, буде цікаво!!!

11:29 12.01.2021

Наші чудові фахівці

Продовжуємо рубрику "Наші чудові фахівці". Томашевська Олена Анатоліївна - лікар - отоларинголог.

13:34 11.01.2021

Наші чудові фахівці

Ми продовжуємо роботу по знайомству з нашими фахівцями. Сьогодні знайомтесь це наша Царук Оксана Петрівна - лікар педіатр дитячої консультації .

10:35 11.01.2021

Благодійність завжди була властива українському народу

Благодійність завжди була властива українському народу. Це ще раз підтвердив директор приватного сільськогосподарського підприємства «Фортуна» Кравчук Валерій Йосипович, котрий надав для пацієнтів КНП «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради благодійну допомогу у вигляді 300 кг муки, 40 кг гречки, 50 кг рису та 40 л олії.

14:58 26.11.2020

Візит делегації з Херсона по обміну досвідом

10 листопада 2020 року КНП «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради з візитом по обміну досвідом відвідали Народний депутат Верховної Ради України Колихаєв Ігор Вікторович, генеральний директор приватної клініки Олексій Герман «Taurt-Medical», представник Херсонської ОДА Світлана Чепіга. Ними було зазначено, що  саме передовий досвід вінницьких лікарів сьогодні є безцінним для Херсона. При зустрічі, головним лікарем Кривов’язом О. Л., були освітлені питання про особливості роботи закладу в епідемічний період, а саме як опорного багатопрофільного закладу по лікуванню пацієнтів з випадками на респіраторну хворобу та/або підозру Covid-19.

15:25 12.11.2020

КНП "Вінницька ЦРКЛ" отримала пересувний цифровий рентгенівський апарат за сприянням фонду Порошенко

Рентгенівське дослідження є одним із найважливіших діагностичних методів, які проводяться  майже в кожній лікарні. Для його якісного проведення необхідне надійне та потужне обладнання яке можна буде застосовувати майже у всіх клінічних галузях.

17:02 07.05.2020

gromada.online

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування