A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне некомерційне підприємство
"Вінницька клінічна багатопрофільна лікарня"
Вінницької міської ради
Ваше здоров'я - наша турбота

Статті

Спартакіада - 2019 серед працівників охорони здоров’я

Щорічною традицією є проведення спартакіади серед працівників охорони здоров’я . Не став виключенням і 2019 рік .Захід проходив на стадіоні центрального парку культури та відпочинку імені М.Горького

13:09 03.06.2019

31 травня - Всесвітній День без тютюну Тютюн і здоров'я легенів

Щорічно в травні місяці Всесвітня Організація Охорони Здоров'я (ВООЗ) і її партнери у всьому світі відзначають Всесвітній День без тютюну, привертаючи увагу до ризиків для здоров'я, пов'язаних зі споживанням тютюну, і закликаючи до проведення ефективної політики щодо зниження рівнів його споживання.

13:03 03.06.2019

УВАГА! Для медичних працівників. Про дистанційне навчання на платформі ЦГЗ МОЗ України.

ДУ "ЦГЗ МОЗ України" дововить до Вашого відома, що розпочався ІІ цикл дистанційного навчання на платформі дистанційних курсів Центру.  Курси тривають з 15.04. по 15.06.2019р.  Дистанційні курси будуть корисні медичним працівникам. Після успішного завершення курсів надається сертифікат, який є підставою для нарахування балів безперервного розвитку (від 2 до 5 залежно від розвитку) в рамках атестації лікарів.  Навчання на платформі дистанційних курсів та отримання сертифікатів Центру є безкоштовним. Навчання проходить на платформі дистанційних курсів Центру:  https://courses.phc.org.ua/      

13:35 23.05.2019

Свято Вишиванки у Вінницькій ЦРКЛ

Щорічно, в третій четвер травня, відзначається День Вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного, вишитого українського одягу. Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг! Нехай це свято зітре кордони й об’єднує українців по всьому світу. Чудового настрою та різнобарвних вражень. З Днем Вишиванки!

12:11 17.05.2019

Вакцинація ж безкоштовна

     Щербань Валерій Михайлович - заступник головного лікаря з дитинства і пологової допомоги, має вищу кваліфікаційну категорію за фахом «Організація і управління охороною здоров`я». На медичній раді 18. 04. 2018р, медики Вінницького району обговорювали проблему поширення карантинних інфекцій і шляхів попередження. З 2018 року, з початку поширення епідемії кору, в Україні захворіло вже понад 100 тисяч чоловік, більше тридцяти померло. У 40% хворих, що госпіталізовані в інфекційне відділення Вінницької ЦРКЛ мали місце бронхолегеневі ускладнення, а в 60% діагностовано гепатит.В першому кварталі 2019р спостерігається зростання захворюваності на Кір в 40 разів в порівнянні з першим кварталом 2018р!!!

13:44 22.04.2019

Тема Всесвітнього тижня імунізації в цьому році - «Наш спільний захист»

За ініціативою ВООЗ в усіх країнах світу в останній тиждень квітня відзначається Всесвітній тиждень імунізації. Метою Всесвітнього тижня імунізації є сприяння використанню вакцин для захисту людей різного віку, особливо дітей від смертельних хвороб.

13:34 22.04.2019

У Вінницькій ЦРКЛ встановлено зовнішній ліфт для транспортування лежачих хворих

28 березня у Вінницькій центральній районній клінічній лікарні керівники області та району оглянули новий ліфт для перевезення лежачих хворих, який вперше з’явився у лікарні з часів її будівництва. Оцінити новий підйомник, а також оглянути відремонтовані відділення лікарні мали змогу перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, народний депутат України Сергій Кудлаєнко, голова Вінницької РДА Михайло Демченко, голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, їх заступники Олег Бегус та Олексій Плакида, голова Вороновицької ОТГ Олександр Ковінько, депутат районної ради Віктор Шмігель та ін. Презентували оновлення головний лікар Вінницької центральної районної клінічної лікарні Олександр Кривов`яз та заступник головного лікаря з медичної частини Тетяна Катілова.

15:25 16.04.2019

gromada.online

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування