A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне некомерційне підприємство
"Вінницька клінічна багатопрофільна лікарня"
Вінницької міської ради
Ваше здоров'я - наша турбота

Статті

Відділення екстреної невідкладної медичної допомоги після ремонту

Відділення екстреної невідкладної медичної  допомоги функціонує  в режимі 247365 та надає повноцінну лікарську допомогу. Персонал відділення навчений працювати швидко та ефективно навіть  із мінімальною інформацією про пацієнта. У відділенні  функціонує  блок  спеціально  обладнаний для реанімації, в якому знаходяться дефібрилятор,апарат для штучної вентиляції легень, моніторинг вітальних функцій пацієнта,кисень, системи та розчини для внутрішньовенного вливання, ліки для надання невідкладної допомоги, ЕКГ апарат з функцією передачі даних в діагностичний центр, підключення до локальної комп’ютерної мережі.             

15:35 25.09.2018

Госпітальна рада Північного госпітального округу оглянула Вінницьку центральну районну клінічну лікарню.

Сьогодні, 18 вересня 2018 року, на базі Вінницької центральної районної клінічної лікарні відбулось засідання госпітальної ради Північного госпітального округу з метою об'єктивної оцінки готовності закладу до роботи у складі госпітального округу. У засіданні взяли участь заступник директора Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації, куратор Північного округу Олена Житанська, члени госпітальної ради Північного госпітального округу, а також заступник голови районної ради Олексій Плакида, голова Вінницької районної державної адміністрації Михайло Демченко, його заступник Олег Бегус, представники ЗМІ. Від Вінницького району госпітальну раду представили представники лікарні - головний лікар Олександр Кривов’яз, його заступник Тетяна Катілова, а також, депутат районної ради Лариса Земелева, депутат обласної Ради Олег Коров’ячук.

10:28 20.09.2018

Новина

Нещодавно голова Гніванської міської ОТГ Володимир Кулєшов спільно з депутатами міської ради та головою Вінницької районної ради Сергієм Сітарським відвідали Вінницьку центральну районну клінічну лікарню.

16:42 04.07.2018

gromada.online

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування