A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство
"Вінницька клінічна багатопрофільна лікарня"
Вінницької міської ради
Ваше здоров'я - наша турбота

Гінекологічне відділення

Онікійчук Олена Володимирівна- завідуюча відділенням, лікар акушер-гінеколог І кваліфікаційної категорії, на посаді з 2016 р.

Тел.+38097-006-0064

 

Процепко Олександр Олексійович – професор, співпрацівник кафедри акушерства і гінекології Вінницького ДМУ

 

 

Гінекологічне відділення Вінницької ЦРКЛ працює на 27 ліжок: 15 ліжок гінекологічних та 12 гінекологічних ліжок для патології вагітних. Сучасне матеріально-технічне забезпечення. Доброзичливий, уважний, кваліфікований колектив. Оновлений дизайн приміщень, затишна кольорова гама, комфортні палати, наявність всіх необхідних умов по догляду за собою.

Гінекологічним хворим надається необхідна стаціонарна допомога з приводу запальних захворювань органів малого тазу, непліддя, фіброміоми матки, маткових кровотеч, невиношування вагітності, позаматкових вагітностей, кіст та новоутворень яєчників, опущення та випадіння статевих органів та нетримання сечі, поліпів ендометрію та інші.

Відділення є клінічною базою Вінницького ДМУ, на якій впроваджуються новітні методики в лікуванні гінекологічної патології. З 2011 року у відділенні проводить консультування хворих та оперативні лікуванні д.м.н. професор кафедри акушерства та гінекології №1 Процепко О.О.. Завдяки сумісній праці зі співробітниками кафедри у відділенні проводяться оперативні втручання традиційним «відкритим» доступом та малоінвазивні ендоскопічні, органозберігаючі оперативні втручання (лапароскопія і гістерорезектоскопія) та унікальні безрецидивні операції при нетриманні сечі та випадінні тазових органів.

Щорічно виконується до 1000 хірургічних втручань.

 

 

  

gromada.online

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування