A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство
"Вінницька клінічна багатопрофільна лікарня"
Вінницької міської ради
Ваше здоров'я - наша турбота

Хірургічне відділення ЦРКЛ

Сіньковський Микола Володимирович – завідуючий  відділенням, позаштатний районний хірург на посаді з 1998р., має вищу кваліфікаційну категорію лікаря хірурга

На базі хірургічного відділення працює кафедра хірургії медичного факультету №2 Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова. Робота кафедри тісно поєднується з роботою хірургічного відділення.

В клініці працює 1 професор, 5 доцентів, 3 асистента, 10 хірургів, які ведуть щоденну важку роботу по наданню хірургічної допомоги населенню Вінницького району та області. Завідувач кафедри хірургії медичного факультету №2 – професор Каніковський О.Є.

Каніковський Олег Євгенович - професор кафедри хірургії ВДМУ

Співробітники кафедри –доц. Андросов С.І., доц.. Павлик І.В., к.мед.н. Томашевський А.В., к.мед.н. Мосьондз В.В.

Андросов Сергій Іванович – доцент кафедри хірургії ВДМУ

 

Павлик Ігор Васильович – доцент кафедри хірургії ВДМУ

 

Високий професійний рівень всіх співробітників підтримується постійними контактами та стажуванням в провідних клініках України, Росії та Європи. Всі хірурги клініки мають вищу та першу кваліфікаційну категорію по хірургії.

Співробітники клініки постійно ведуть лікувально-консультативну та науково-педагогічну роботу.

Хірургічне відділення в даний час – це добре оснащений сучасним інструментарієм спеціалізований підрозділ Вінницької центральної районної клінічної лікарні, де широко впроваджені сучасні методи діагностики і хірургічного лікування хворих.

Хірургічне відділення надає планову та цілодобову ургентну хірургічну допомогу.

Нещодавно проведений капітальний ремонт та реконструкція приміщень хірургічного відділення. Створені одномісні та загальні висококомфортабельні палати з усіма зручностями, оснащені сучасними функціональними ліжками.  Харчування хворих виконується в відповідності до захворювання згідно розроблених дієтичних столів.

Операційний блок хірургічного відділення відповідає сучасним вимогам: тут сконцентровані сучасна лапароскопічна апаратура, яка дає виконувати великий спектр мініінвазивних оперативних втручань, ультразвуковий дисектор – для операцій на паренхіматозних органах, сучасна рентгенологічна та ультразвукова апаратура, електронно-оптичний перетворювач для рентгендіагностики в реальному часі.

Відділення на 66 ліжок: хірургічних – 41 (в т. ч. 10 ліжок смт Вороновиця), травматологічних – 15(в т. ч. 5 ліжок смт Вороновиця), урологічних – 5, проктологічних – 5.

Практичні здобутки тут успішно поєднуються з науковими надбаннями. Щорічно розробляється та впроваджується в практику 10-15 винаходів та раціоналізаторських пропозицій, друкується біля 50 статей в фахових вітчизняних та закордонних спеціалізованих виданнях.

Щороку на базі клініки проходять навчання вітчизняні та іноземні студенти, клінічні ординатори, магістри, аспіранти.

Хірургічна клініка поєднує найновіші досягнення в світової хірургічної науки і практики з гуманністю, порядністю, людяним ставленням до пацієнта – саме такою повинна бути справжня медицина.

Лікарі-хірурги відділення – Антонець В.М., Сидоренко А.С., Пасічник І.В., Ковальчук О.В., лікарі-травматологи -  Рубленко А.М., Власенко О.В., Іващук Ю.М., Котович О.П., лікар-уролог - Коцюк М.Й., лікар-проктолог - Коцюра О.А.,

 

В тому числі виконуються складні високоспеціалізовані та технологічні оперативні втручання при:

  • захворюваннях шлунка і кишечника. Перевага надається органо-зберігаючим операціям.
  • хірургічне лікування захворювань печінки. Виконання оперативних втручань на печінці за допомогою надсучасного ультразвукового скальпеля при кістах, доброякісних та злоякісних пухлинах, метастазах,  гемангіомах, абсцесах.
  • мініінвазивні лапароскопічні і відкриті операції при захворюваннях жовчного міхура і позапечінкових жовчних шляхів.
  • хірургічні операції на підшлунковій залозі. Виконання оперативних втручань на підшлунковій залозі при хронічному панкреатиті, кістах і пухлинах підшлункової залози  радикальні та паліативні втручання.
  • повний спектр операцій при грижах різної локалізації і величини. Застосування пластик за допомогою сіток.
  • ендопротезування суглобів та інші високоспеціалізовані ортопедо-травматологічні операції.
  • операції при захворюваннях нирок і сечовивідних шляхів.
  • операції при захворюваннях судин та цукровому діабеті
  • операції при варикозному розширенні вен, посттромбофлебітичному синдромі
  • пластичні та естетичні операції, а також операції при надлишковій вазі.

В цілому за рік в хірургічному відділені виконується  біля 1800 операцій на всіх органах та системах організму.

 

gromada.online

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування