A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство
"Вінницька клінічна багатопрофільна лікарня"
Вінницької міської ради
Ваше здоров'я - наша турбота

Статті

Вітаємо нашого лікаря-гастроентеролога Василинич Л.М. з врученням винагороди довіри та любові вінничан

Вітаємо нашого лікаря-гастроентеролога Василинич Л.М. з  врученням винагороди довіри та любові вінничан з нагоди 5 -річчя Білий Список Вінниці!!! Тільки перевірені місця!!! Вінниця Рекомендує✔ тим кого обожнюють і обирають !!

15:55 27.10.2022

Грибний сезон розпочинається ... Захоплююче тихе полювання чи потенційна загроза для здоровя і життя його шанувальникам !

Адже приємний відпочинок в грибний сезон „який розпочинається в Україні після інтенсивних проливних дощів ,коли прогрітаі сонцем і напоєні дощами ліси дарують приємні години спілкування з природою і щедрими її дарами . Може принести реальну загрозу здоровю людей . Понад 200 видів грибів зростає в нашій лісостеповій зоні. Однак необізнаність людей і невміння розрізнити їстівні дари природи від умовно придатних для харчування та отруйних щорічно призводить до числених випадків важких отруєнь та смертей від споживання в їжу як отруйних так і їстівних грибів , внаслідок порушення технології їх приготування та зберігання Всі гриби діляться на дві групи :трубчаті і пластинчаті .До трубчатих ,знаних і найбільш поширених ,відносяться білі гриби - боровики , підберезовики , підосиновики , дубовики , моховики , польський гриб ,маслюки До пластинчатих опеньки , печериці, редовки ,сироїжки , маремухи,лисички . Серед грибів перед їх зборов і приготуванням слід пройти практичну підготовку щодо чіткого визначення відмінностей між їстівними умовно їстівними , та неїстівними і ядовитими грибами.

13:22 05.09.2022

Знову важлива допомога від благодійної організації «Благодійний фонд Національної агенції гуманітарної допомоги Zdorovi»

Наша лікарня щиро вдячна Благодійній організації «Благодійний фонд Національної агенції гуманітарної допомоги Zdorovi» в особі виконавчого директора Пиц Дмитра Григоровича за надану благодійну допомогу, в якості медичної апаратури.

15:24 03.08.2022

Важлива для нас допомога

Ми щиро вдячні Благодійній організації "Благодійний фонд Національної агенції гуманітарної допомоги Zdorovi" в особі виконавчого директора Пиц Дмитру Григоровичу за надану благодійну допомогу.

10:20 28.07.2022

«Дайджест змін в охороні здоров’я» — збірник матеріалів, який буде корисним медичним працівникам та іншим фахівцям сфери охорони здоров’я.

«Дайджест змін в охороні здоров’я» — збірник матеріалів, який буде корисним медичним працівникам та іншим фахівцям сфери охорони здоров’я.https://rada.info/upload/users_files/01982502/c9610ee5030fbd145950bca9a43d17bb.pdf

14:49 08.07.2022

gromada.online

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування