A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство
"Вінницька клінічна багатопрофільна лікарня"
Вінницької міської ради
Ваше здоров'я - наша турбота

Звернення до голів ОТГ Вінницького району, керівникам первиної медичної ланки, директорам центрів надання соціальних послуг

Дата: 31.03.2021 16:21
Кількість переглядів: 199

Звернення до голів ОТГ Вінницького району,

керівникам первиної медичної ланки,

директорам центрів надання соціальних послуг

 

        Адміністрація КНП «Вінницька клінічна багатопрофільна лікарня» інформує Вас про випадки трагічної загибелі дітей, в сім`ях з обяжливим медико соціальним анамнезом , які сталися в минулі роки  (с.с.Майдан Юзвенський , Лисогора , Л.Мелешківська , Михайлівка , Гавришівка ) та нещодавно , в одному із районів нашої області, де психічно хвора матір вбила власну дитину.

Причиною трагічної загибелі дітей , що мали місце в минулому та повторюються, є неадекватна поведінка батьків , обумовлена психічними розладами в їх здоров’ї, зловживанням алкоголем, асоціальною способом життя, бездоглядністю.

З метою попередження вказаних випадків просимо Вас активізувати роботу сімейних лікарів по виявленю випадків насильства та їх потенційних загроз над дітьми  в сім’ях  з обятяжливим медико -соціальним анамнезом . При цьому необхідно звернути увагу на психічно хворих батьків , на утриманні яких є діти  , їх консультації ,  при потребі районим психіатром Кайгородовим В.В., з метою визначення спроможності батьків та адекватності їх догляду за дитиною . Особливу увагу слід звернути на умови проживання таких дітей.

Просимо інформувати адміністрацію КНП «Вінницька  клінічна багатопрофільна лікарня», в разі виявлення потенційної загрози здоров’я та життя дітей в таких сім’ях , з метою забезпечення  взаємодії  та превентивної і своєчасної медико соціальної реабілітації таких дітей  і постійного супроводу вказаних сімей .

          Фахові спеціалісти нашого закладу готові за Вашою потребою надати консультації та допомогу у вирішенні проблемних питань по медико-соціальної реабілітації таких сімей.

 

 

 

 


« повернутися

gromada.online

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування