A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство
"Вінницька клінічна багатопрофільна лікарня"
Вінницької міської ради
Ваше здоров'я - наша турбота

Поліклінічне відділення КНП "Вінницька клінічна багатопрофільна лікарня" Вінницької міської ради

В КНП "Вінницька клінічна багатопрофільна лікарня" Вінницької міської ради зосереджено потужне поліклінічне відділення з різнопрофільними вузькими спеціалістами, лабораторна служба, функціональна діагностика, фізіотерапевтичне відділення.  Приміщення поліклініки розраховане на 415 відвідувань.

В поліклінічному відділенні нараховується до 130 тис. відвідувань щорічно з приводу захворювань та 80 тис. відвідувань при проходженні профілактичних оглядів.

Лікарі поліклініки проводять первинні та консультативні прийоми хворих жителів всього району. У поліклініці організований постійний цільовий медичний огляд відвідувачів, а також плановий організований періодичний огляд населення.

Всім пацієнтам, у яких виявлені захворювання та потребують постійного нагляду, проводиться оздоровлення та профілактика рецидивів.

Згідно графіку у поліклініці здійснюють консультативний прийом хворих завідуючими стаціонарними відділеннями та працівниками ВДМУ

Поліклініка є базою навчання та практики студентів, підготовки лікарів-інтернів.

Деякі лікарі поліклініки є районними позаштатними спеціалістами, та відповідальними за розвиток вузькоспеціалізованих служб в районі.

gromada.online

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування