A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство
"Вінницька клінічна багатопрофільна лікарня"
Вінницької міської ради
Ваше здоров'я - наша турбота

Пологове відділення

Коцулівський Юрій Володимирович – завідувач відділенням, лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, позаштатний районний акушер-гінеколог. Займає посаду з 28.09.2004р. 

Відділення розраховане на 22 ліжок, з них 11 патології  вагітності, 11 – пологових. Приміщення у 2007 р. реконструйоване та капітально відремонтоване з дотриманням всіх санітарних вимог.

Відділення було засновано в жовтні 1965 року та має свої славні традиції

Відділення є клінічною базою кафедри акушерства та гінекології № 1 Вінницького національного університету ім.професора М.І.Пирогова. В ньому працюють кваліфіковані спеціалісти .

Функціонують індивідуальні пологові зали,  палати сімейного типу , операційна , палата інтенсивного догляду за новонародженими , палати сумісного перебування матері та дитини .

Відділення відповідає сучасним вимогам надання стаціонарної допомоги вагітним, роділлям та породіллям,  забезпечене необхідною апаратурою, інструментарієм , медикаментами  та препаратами крові, кровозамінниками необхідними  для надання планової та екстреної акушерської допомоги .

На практиці  впроваджуються  новітні інноваційні технології : демекалізація пологів , епідуральна анестезія в пологах, спинно - мозкова анестезія при проведені оперативних пологорозрішень ,вакуум–екстракція плоду,  постійний кардіомоніторинг плоду , то  що .

Пріоритетний напрямок роботи – сприяння сімейним та партнерським пологам , пропаганда природного вигодовування  що є запорукою сприятливого перебігу пологів та післяпологового періоду , профілактиці акушерсього травматизму  та народження здорової дитини .

Кваліфікована допомога , чуйне відношення , індивідуальний підхід до пацієнта , достойні умови перебування –це те , що цінують вагітні,  роділі та породіллі в акушерському стаціонарі ВЦРКЛ .

Не дивлячись на відносно невеликий ліжковий фонд,  на протязі багатьох років кількість пологів по ВЦРКЛ –найбільша серед районів Вінницької області. 

На протязі року приймається до 850 пологів, виконується більше 450 оперативних акушерських втручань.

gromada.online

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування