A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство
"Вінницька клінічна багатопрофільна лікарня"
Вінницької міської ради
Ваше здоров'я - наша турбота

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Чеботарьов Володимир Едуардович – завідуючий відділенням, лікар анестезіолог-реаніматолог, вищої категорії, позаштатний районний анестезіолог-реаніматолог

Відділення анестезіології і реанімації відкрите з 1 січня 1987р. на базі обласного Центру захворювань підшлунковій залози, печінки та жовчно-вивідних шляхів. В подальшому відділення надбало статусу багатогалузевого. На базі відділення працює цілодобова клініко-біохімічна лабораторія, а також ургентний рентгенологічний кабінет, оснащений цифровою рентген-діагностичною апаратурою.

Колектив відділення виконує анестезіологічне забезпечення в операційних хірургічного, травматологічного, урологічного, гінекологічного, пологового та ЛОР – відділень, де проводяться всі види сучасного знеболення:

  • ендотрахіальний наркоз
  • внутрішньовенний наркоз
  • спинальна анестезія
  • перидуральна анестезія
  • регіонарна анестезія

Супровід пологової діяльності методом перидуральної анестезії з ціллю знеболення. Також постановка епідуральних блоків при виражених больових синдромах хворих з хірургічною патологією (панкреонекроз, деструктивний панкреатит, онкопатологія). Постановка катетерів в периферичні лімфатичні судини з ціллю проведення антибактеріальної, цитостатичної терапії. Застосування небулайзера в лікуванні бронхолегеневої патології. Корекція лікування з застосуванням інтенсивної терапії, для пацієнтів багатопрофільної лікарні. 

Відділення оснащене сучасною наркозно-дихальною апаратурою, обладнанням для моніторингу життєво-важливих функцій організму, що включає в себе моніторинг гемодинаміки, дихання, температури, сатурації кисню і т.п.

Практикуються методи екстракорпоральної детоксикації (плазмоферез, озонотерапія, ультрафіолетове опромінення крові і т.п.).

gromada.online

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування